Betmatik Slot Oyunları Nasıl Oynanır

By Betmatik

Betmatik, 2016 senesinde kurulmuş olan bir bet işletmesi. Yasal olarak sıkıntısı yok. Curacao oyun komisyonu kurallarına tabi. Casino ve spor gibi birçok farklı oyun menüsüne sahip. Buradan para kazanma şansı sunuyor. İşletmenin altyapısında XPG, LuckyStreak, Evolution Gaming ve Ezugi gibi dünya devi markaların ismi öne çıkmakta. Şirketin resmi sayfasında birçok farklı slot oyunu bulunmakta.

EGT Slotları Deneyebilirsiniz

Ofis, birden fazla altyapı firmasıyla çalıştığı için slot konusunda çok zengin menülere sahip. Yüzlerce değişik slot oyunu var. EGT tarafından tasarlanmış olanların arasında şunlar öne çıkıyor; Age of Troy, Dark Queen, MoreDiceAndRoll, FortuneSpells, The Great Egypt, Grace of Cleopatra, Luckyand Wild, Zodiac Wheel, Super 20.

AmaticSlotları İlgi Çekici

Şirketin resmîsitesinde aynı zamanda Amatictarafından tasarlanmış olan slot oyunları da söz konusu. Bunların en popülerleri ise şöyle; Hot Twenty, MerryFruits, Hot Scatter, Admiral Nelson, Wild 7, Hot Star, Wild Diamonds, Bells Of Fire, LovelyLady.

[button color=”blue” size=”medium” link=”/go/betmatik/” icon=”” target=”true”]Betmatik Giriş İçin Tıklayınız.[/button]

NovomaticSlotları Mevcut

Novomatic, slot oyunları konusunda dikkat çeken bir başka isim olarak karşımıza çıkıyor. Bu altyapıyla hazırlanmış olan oyunlardan bazıları ise şöyle; Katana, Extra Hot, Dolphins Pearl, SecretElixir, Sizzling Hot, Ramses, Plenty On Twenty, Magic Princess.

NetentSlotları Söz Konusu

Son olarak Betmatikslotların arasında Netent altyapılı olanların da bulunduğunu görmekteyiz. Bunlardan bir kısmı ise şöyle; Reel Steal, Thrill Spin, Spellcast, Nrvna, Guns N Roses, SteamTower, Dazzle Me, TheSuperEighties, Glow, Fruitshop, Bloodsuckers, BigBang, Fruitshop, Victorious, Mythic Maden, Reelrush

Slot Oyunları Nasıl Oynanır?

Betmatik slotları oynamak son derece kolay. Bunun için ilk olarak hesap açmak gerekiyor. Ana sayfa üzerinden ilerleyerek bunu gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt olan kişiler daha sonra hesaplarına para aktarımı yapabilirler. Ardından da ana menüde yazan slot ibaresine tıklamak yeterli olacak. Buradaki altyapı şirketlerinin ismine göre hemen bir seçim yapabilirsiniz. Slotları deneme amacıyla ve demo sürümü üzerinden oynamak söz konusu değil. Mutlaka hesapta para olmak zorunda.


Yorum yapın